• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» гуртка «Веселка» «Зразкового художнього колективу» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.). "Весняні акварелі"

2024-03-06

/Files/images/2021_r/м19.jpg

Весняний піднесений настрій завітав до Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка разом з роботами вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» гуртка «Веселка» «Зразкового художнього колективу» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.). Виставка відкрилася в читальній залі під назвою «Весняні акварелі».

Роботи вихованців приваблюють своєю свіжістю фарб, ніжністю, трохи сумом недовгого тривання цвіту. Природа на картинах торжествує, радіє, оживає! Малюнки заворожують кольорами, ніжністю квітучого дерева, захоплюють яскравістю та запахом тюльпанів, святковістю духмяної української паски.

Завітайте на виставку до читальної зали нашої бібліотеки і ви отримаєте невимовну насолоду від робіт вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра»! Хай весна буде у ваших серцях, хай буде мирним небо, а цвіт вишень, яблунь і персиків лагідно мерехтить у весняному повітрі!