• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Літературна родзинка «Казки небом вкриті, а вітром підбиті", до 110-річчя з дня народження Лариси Письменної.

2024-02-08

/Files/images/м9.jpg

/Files/images/м9.jpg Літературна родзинка "Казки небом вкриті, а вітром підбиті", створена бібліотекарями читальної зали Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка, присвячена 110-річчю з дня народження Лариси Письменної. Юні відвідувачі ознайомляться з творчістю української письменниці, автором дитячих казок, оповідань.

Підбірка книг вчить дітей любити Батьківщину, бути чесними, сумлінними в навчанні, працьовитими, допомагати старшим, берегти вірність в дружбі, виховувати вимогливість до своїх товаришів.

У кожному своєму творі письменниця ненав’язливо, весело, вигадливо навчає людяності, доброті, вірності, дружбі. І про щоденну людську працю вона розповідає гарно, романтично, з усмішкою. Легко і радісно читаються її оповідання про живу природу, яку Лариса Письменна тонко відчувала, любила тварин і вміла іншим прищепити любов до всього живого.

Тож запрошуємо відвідати вставку, і ви побуваєте у країні мрій, казок, захоплюючих мандрівок, глибше пізнаєте світ, природу з допомогою творчості Лариси Письменної.