• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Книжкова виставка до Дня Соборності України «Україна соборна моя гордість і слава»

2024-01-19

/Files/images/м6.jpg

День Соборності 22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято. Це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. З нагоди цієї дати Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка представила до перегляду книжкову виставку «Україна соборна моя гордість і слава». Юних читачів зацікавлять видання, що розкривають ідею єдності держави. Історичні факти, які передували Акту Злуки, пропонують замислитися над історією нашої країни, над сьогоденням та майбутнім українського народу. Сьогодні ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців за свободу, залишатиметься назавжди непорушною.

Запрошуємо всіх, кому не байдужа наша історія, завітати до бібліотеки та ознайомитися з виставкою.