• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Новорічна листівка для захисника України "Привітання від щирого серця" (до Дня захисника Вітчизни та Дня Святого Миколая)

2023-12-06

/Files/images/тл132.jpg

/Files/images/тл128.jpg6 грудня, Україна відзначає одразу два свята: День Збройних сил України та День святого Миколая.

Працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей, поєднавши два свята,

провели майстер клас для учнів 1-А класу ліцею №7 (вчитель Драгун В.А.) зі створення новорічної листівки для захисника України «Привітання від щирого серця».

Діти із завзяттям працювали над створенням листівок, які стануть маленькими промінчиками радості і свята для наших військових, нагадуванням про те, що їх люблять і підтримують.

«Привітання від щирого серця» українські військові отримають через волонтерів. /Files/images/тл131.jpg