• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Книжковий снігопад "Миколай на землю сходить і дива усюди творить" (до Дня святого Миколая)

2023-12-06

/Files/images/тл126.jpg

/Files/images/тл127.jpg Новорічні свята стрімко наближаються і їх першим вісником є День Святого Миколая, яке припадає за новим календарем на 6 грудня. Вважається, що діткам, які гарно себе поводили протягом року, він кладе під подушку подарунки і солодощі. А в міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка від Святого Миколая вас чекає книжковий снігопад «Миколай на землю сходить і дива усюди творить». Книги на виставці розкажуть вам про народні традиції і звичаї, розуміння необхідності творити добрі справи, гарно вчитися, проявляти милосердя до тих, хто потребує його. Додадуть новорічного настрою і святкові вітальні листівки юним читачам бібліотеки від Святого Миколая, і загадки, розміщені на стенді, а найменших зацікавить книжка вертеп, у якій у 3Д форматі можна роздивитися всі дійства, які відбуваються напередодні Різдва.

Вітаємо всіх читачів з Днем Святого Миколая, бажаємо родинного тепла, гарних подарунків для слухняних діточок, миру в нашій країні та запрошуємо переглянути наш книжковий снігопад та розгадати загадки, які підготував для вас Святий Миколай.