• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Виставка картин вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» гуртка «Веселка» «Зразкового художнього колективу» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.)

2023-12-04

/Files/images/тл125.jpg

/Files/images/тл122.jpg Казкові захоплюючі зимові пейзажі вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» гуртка «Веселка» «Зразкового художнього колективу» Центру творчості дітей та юнацтва (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.) представлено днями в читальній залі міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка під назвою «Зими чарівна круговерть».

Ця виставка про новий початок, звільнення від втоми та напруги, яку приніс цей нелегкий рік, а також відчуття свята. Експозиція виставки перенесе нас на засніжені вулиці нашого міста, до пам’ятника великому Кобзарю, навіє атмосферу радісного очікування зимових свят. Холодні та сонячні, яскраві і оптимістичні картини заглиблюють у спокій, тишу і затишок.

Виставка діятиме протягом трьох місяців зими. Запрошуємо дорослих на чарівну нагоду відволіктися, зупинитися, повернутися ненадовго у дитинство, коли раділи лапатому снігу, колядкам та щедрівкам, снігурам на гілці калини, та дітей, яких ця виставка надихне на творчість…