Всеукраїнський тиждень дитячого читання

2023-03-23

Щорічно, наприкінці березня, Всеукраїнський тиждень дитячого читання стартує в різних дитячих бібліотеках України.

Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка цього року 23 березня відкрила його з учнями 3 класу ліцею №6. «Читай! Формат не має значення» під такою назвою пройшло літературне КОЛОчитання. Звісно, що темою зустрічі були книги. /Files/images/7707.jpg/Files/images/Фото ДБ3.jpg/Files/images/77700.jpg

Спілкування було приємним і невимушеним. Діти розповідали про свої улюблені книги, взяли участь у казковій вікторині, добирали літературним героям товариша.

Літературна гра «Знайди автора» передбачала віднайти серед галереї портретів автора творів, запропонованих для гри.

Загадковості та інтриги заходу додала «чорна скринька», діти мали вгадати, що вона приховує. Таємниця «чорної скрині» була успішно розгадана, те що вона вміщувала мало пряме відношення до Книги – найбільший винахід людства – папір.

Цілий тиждень на юних прилучан чекають цікаві книжкові інсталяції, виставка творчих робіт учнів Прилуцької школи мистецтв «Передчуття весни» та ще багато цікавинок.