Інформ- досьє «Велич українського символу»

2023-02-21

19 лютого 1992 року Верховна Рада України визнала золотий тризуб на синьому тлі малим Державним гербом і з тих пір саме 19 лютого відзначається День Державного Герба України.

21 лютого працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького – Носенка провели для здобувачів освіти ліцею №7 інформ- досьє «Велич українського символу».

У ході заходу юні прилучани познайомилися з історією Державного Герба України та його символічним значенням. Науковий співробітник Прилуцького краєзнавчого музею Ольга Степаненко розповіла про герб нашої малої батьківщини – міста Прилук./Files/images/9.jpg/Files/images/99.jpg/Files/images/999.jpg

У реаліях сьогодення Тризуб – це символ з великим змістом. Він уособлює зв'язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Тризуб – символ незалежності, гордості та жаги до волі. У подарунок нашим захисникам діти створили з сердечок, на яких висловили слова подяки та побажання, герб України.