Бібліомайстерня радості «Жителі країни Мурляндії»

2019-02-27

Щороку, в перший день весни, відзначається Міжнародний день котів. Популярність свята пояснюється насамперед тим, що коти споконвіку були й залишаються найулюбленішими домашніми тваринами у всьому світі. Мало знайдеться тих, хто залишається байдужим до цих пухнастих, рухливих, ласкавих і дуже розумних створінь.

27 лютого у Прилуцькій міський бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбулась бібліомайстерня радості «Жителі країни Мурляндії», яка зібрала охочих дізнатися більше про пухнастих домашніх улюбленців. Учні 5-А класу ЗОШ № 2 дізналися про історію походження сімейства котячих, про одомашнення котів та їх розповсюдження по світу. За допомогою мульт-колажу згадали книги, героями яких є муркотики.

Хто має вдома кота чи кішку, не може не погодитися, що з цими тваринами не буває сумно. Яковенко Максим, у якого 10 котів, поділився цікавими подробицями із життя своїх «вихованців». А Пунько Артем та Горяйнов Данило розповіли, що їхні коти дуже грайливі, шкодливі та постійно заважають їм вчасно лягти спати.

Щоб не загубитися серед сторінок книг, читачі використовують закладинки. А щоб залишилася згадка про зустріч у бібліотеці, присутні протягом заходу виготовляли закладинки для книги у вигляді кота.

/Files/images/2019_r/Фото ДБ21 (2).JPG/Files/images/2019_r/Фото ДБ21 (1).JPG/Files/images/2019_r/Фото ДБ31.JPG