Річниця Майдану.

2016-11-22

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.Три роки тому, 21 листопада 2013 року, тодішня влада заявила про припинення європейської інтеграції, до якої так довго йшло українське суспільство. Це рішення змусило українську молодь того ж вечора, незважаючи на дощ та холод, вийти на Майдан Незалежності, щоб відстояти свій європейський вибір. З цього почалася Революція гідності.

22 листопада у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка на молодіжне віче до Дня Гідності і Свободи «Україна – тест на мужність» зібралися студенти 3-го курсу Прилуцького медичного училища, щоб згадати події 2013-2014 років, висловити свою думку про подальший розвиток нашого суспільства.

На початку заходу бібліотекар Оксана Проценко провела хронологічну мультимедійну презентацію подій Євромайдану, розповіла про книги, які висвітлюють цю героїчну і водночас трагічну сторінку історії України. Спілкувалися з молоддю учасники подій на майдані – голова районного осередку партії ВО «Свобода» Юрій Щербина та депутат Прилуцької міської ради, член партії ВО «Свобода» Ігор Дубровський. Гості згадали буремні дні 2013-2014 років, розповіли, яке життя вирувало на Майдані. Викладач медучилища Тетяна Онищенко поділилася зі своїми студентами думками, які привели її на Майдан.

/Files/images/IMG_2436.JPG/Files/images/IMG_2422.JPG/Files/images/IMG_2406.JPG/Files/images/IMG_2427.JPG