Правові сходинки для малечі

2016-11-17

17 листопада до Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького – Носенка запросили учнів 4-го класу ЗОШ №2 на правові сходинки «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба!», адже 20 листопада в усьому світі відзначається Всесвітній день дитини. Це свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН в 1954 році як день світового братерства і взаєморозуміння дітей і присвячено діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Діти і підлітки - найбільш уразливі члени будь-якого суспільства. У сучасному світі їхні інтереси і права як у найбідніших, так і в розвинених країнах часто порушуються.

Про права та обов’язки дитини, використовуючи мультимедійну презентацію, розповіла дітям головний бібліотекар Наталія Сич.

Щойно діти ознайомилися з основними правами, які має кожна дитина на планеті Земля, вони закріпили побачене і почуте взявши участь у казковій вікторині «Права дитини в казках». Переглядаючи слайд, кожен учасник мав сказати, які ж права дитини були порушені проти казкового героя.

Наприкінці заходу діти сконструювали підвісний мобіль прав свого класу, що демонструє найважливіші для них права. Розуміючи, що дітям потрібні всі права людини і що не можна за бажанням їх вибирати, школярі за допомогою різних кольорів показали права, які особисто для них значать багато.

/Files/images/IMG_2358.JPG/Files/images/IMG_2384.JPG/Files/images/IMG_2396.JPG