Сонячний настрій в бібліотеці

2016-11-10

«Сонячні дні домовичка Мелетія» – тепла і сонячна книга, яку презентували 10 листопада в Прилуцькій книгозбірні для дітей. В учнів 3 А класу ЗОШ №7 (класовод Бойко Ольга Миколаївна) прем'єра книги викликала шквал емоцій та вражень, адже свято було незвичайне і навіть трішечки містичне. Книга, яку презентували, не така як всі інші, бо спершу з’явився домовичок, який поселився у домі художника Степана Вербещука — і втілився в його картинах, і аж тоді - народилася казка, вона вийшла з картини і лягла літерами на папір у письменника Івана Андрусяка.

Приємною несподіванкою для художника став подарунок від дітей - власноруч зроблена книжечка відгуків та малюнків на прочитану книгу. Колектив бібліотеки також не залишив гостя без приємних сюрпризів - зазвучав наживо саксафон. Олександр Ярмошенко, викладач Прилуцької школи мистецтв, наповнив книжкову вітальню джазовими композиціями неймовірної краси.

/Files/images/IMG_2203.JPG/Files/images/IMG_2226.JPG/Files/images/IMG_2240.JPG