Ім’я, яке я відкрив для себе

2019-04-16

Книга — це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства. Не менш важливою постаттю є і творець книги – автор та видавець. Один наповнює змістом, інший – оздоблює витвір, який врешті-решт і отримає читач. Але мета у них одна - викликати у молодого покоління повагу до літератури, закликати людей до читання книг, які є невід'ємною частиною духовної спадщини кожної епохи. Саме тому і свято у них одне на двох – Всесвітній день книги та авторського права, яке святкують 23 квітня.

Уже стало доброю традицією у Прилуцькій міський бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка напередодні свята проводити різноманітні свята, на яких присутні знайомляться з поетами рідного краю.

16 квітня на літературній зустрічі «Ім’я, яке я відкрив для себе» учні 8-А класу ЗОШ №7 познайомилися з молодою поетесою Ніною Заболотною.

З-під пера автора вже вийшло дві збірочки: «Втаємничені слова» та «Ожинові ночі». Вони діаметрально різні. Як відбулась зміна світогляду автора, присутні зрозуміли, послухавши емоційне читання поезії вихованцями соціально-психологічного театру під керівництвом Катерини Малярової, який діє при Молодіжному центрі Української Громадської ради у м. Прилуки.

Різне читання вірша і сприймається по-різному. Але коли читає свої власні вірші сам автор, то ми свідомо чи несвідомо, але ж малюємо його долю і вимальовуємо його бачення життя, вдивляємося в жести, міміку та емоції, які переживав, коли рядки лягали на папір. Ніна Заболотна декламувала вірші, а діти захоплено слухали.

/Files/images/2019_r/Q1.JPG/Files/images/2019_r/Q3 (1).JPG/Files/images/2019_r/Q3 (2).JPG