Новорічні дива: з історії новорічних іграшок

2019-01-10

Книжкові зимові канікули у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей продовжилися 10 січня інформаційним слайд – шоу «Новорічні дива: з історії новорічних іграшок». Мультимедійна презентація допомогла учням дізнатися, звідки прийшла традиція ставити у будинках на Новий рік ялинку, прикрашати зелену красуню іграшками. Цікавість викликала підготована бібліотекарем Оксаною Проценко відео історія про появу та розвиток новорічної кульки, а для багатьох присутніх відкриттям стало те, що Дід Мороз далеко не зразковий добрий дідусь. Руханки «Лижники», «Збери літери» та «Хто кого передує» створили у читальній залі невимушену атмосферу.

Приємною нагородою за знання української літератури стали солодкі подарунки від приватних підприємців Липньової В.І., Аманкличевої В.І., Котової С. та Шуляк Н., які допомогли створити дітям новорічний настрій.

/Files/images/novaya_papka/у2 (1).JPG/Files/images/novaya_papka/у2 (2).JPG/Files/images/novaya_papka/у3.JPG